Hoe correct lege verpakkingen inleveren?

Inzamelpunt zoeken

Op deze pagina kan u op verschillende manieren een inzamelpunt zoeken.

  • U kan zoeken naar een specifiek inzamelpunt door de naam in het vak 'Naam inzamelpunt' in te vullen.
  • U kan zoeken in de buurt van uw gemeente. Vergeet niet de straal in te vullen in dat geval.
  • U kan ook selecteren welke inzamelpunten binnen een provincie vallen.

U kan ook de lijst alfabetisch sorteren op naam (oplopend of aflopend), klik daarvoor op 'Naam' bovenaan de lijst.
U kan via dezelfde werkwijze ook sorteren op datum.

Naam
Adres
Provincie
Datum
Uur
Aegten NV - Meeuwen
Peerderbaan 70
3670 Meeuwen (Oudsbergen)
Limburg
28/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Aerts H.A.G.A.S. Loenhout
Katerstraat 33
2990 Loenhout (Wuustwezel)
Antwerpen
Agri-Activ - Carlsbourg (ex Moline Agri S.A.)
Avenue Tagnon 47
6850 Carlsbourg
Luxemburg
05/10/22
09:00 tot 11:30u
Agri-Activ - Clavier (ex Semailsud S.A.)
Rue de l'Arêne 18
4560 Bois-et-Borsu (Clavier)
Luik
26/10/22
13:00 tot 15:30u
Agri-Activ - Glons (ex Seronvalle)
Rue de la Station 5
4690 Glons
Luik
25/10/22
13:00 tot 15:30u
Agri-Activ - Onhaye (ex Agrifamenne S.A.)
Route de Weillen 4
5520 Onhaye
Namen
04/10/22
13:00 tot 15:30u
Agri-Detroz
Rue de Narmont 100
5380 Pontillas (Fernelmont)
Namen
18/10/22
13:00 tot 15:30u
Agri-Profit BV
KMO Zone d'Helst 13/C
9280 Lebbeke
Oost-Vlaanderen
Agri-Tech BVBA
Molenhoekstraat 3
9170 Meerdonk (Sint-Gillis-Waas)
Oost-Vlaanderen
04/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Agricamp - Dessel
Zanddijk 53
2480 Dessel
Antwerpen
14/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Agro-Fyto Boeraeve bv
Abelestationsplein 2
8970 Abele (Poperinge)
West-Vlaanderen
28/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Ascoop Luc
Tweekerkenstraat 37
9620 Erwetegem (Zottegem)
Oost-Vlaanderen
04/10/22
09:00 tot 11:30u
AVEVE
Tiensestraat 300
3400 Landen
Vlaams-Brabant
05/10/22
13:00 tot 15:30u
AVEVE - Donkers
Spijker 33
2910 Essen
Antwerpen
03/10/22
13:00 tot 15:30u
AVEVE - Geudens
Pastorijstraat 62-64
2460 Kasterlee
Antwerpen
AVEVE Agro - Riemst
Herderenweg 7
3770 Riemst
Limburg
04/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
AVEVE Land- en Tuinbouw
Lambroekstraat 98
9230 Massemen (Wetteren)
Oost-Vlaanderen
AVEVE Land- en Tuinbouw
Bruggesteenweg 113
8433 Mannekensvere (Middelkerke)
West-Vlaanderen
03/10/22
09:00 tot 11:30u
Badot S.A.
Rue Paul Pastur 1
6567 Fontaine-Valmont
Henegouwen
27/10/22
09:00 tot 11:30u
Beaucarne BVBA
Doornikserijksweg 285
8510 Kooigem (Kortrijk)
West-Vlaanderen
23/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Belorta - Asse
Zone 4, Broekooi 100
1730 Asse
Vlaams-Brabant
07/10/22
09:00 tot 11:30u
Belorta - Sint-Katelijne-Waver
Mechelsesteenweg 120
2860 Sint-Katelijne-Waver
Antwerpen
18/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Belorta - Sint-Katelijne-Waver
Mechelsesteenweg 120
2860 Sint-Katelijne-Waver
Antwerpen
19/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Belorta - Sint-Katelijne-Waver
Mechelsesteenweg 120
2860 Sint-Katelijne-Waver
Antwerpen
20/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Belorta CVBA
Kernielerweg 59
3840 Borgloon
Limburg
09/11/22
09:00 tot 11:30u
Bodson Moulins S.A.
Rue Victor Heptia 35
4340 Villers-l'Evêque
Luik
24/10/22
09:00 tot 11:30u
Bosmans - Bertem
Baanakkerweg 8
3060 Bertem
Vlaams-Brabant
27/10/22
09:00 tot 11:30u
C3F Pro Agri
Rue des Ardennes 5A
6780 Wolkrange
Luxemburg
04/10/22
09:00 tot 11:30u
Cappelle Alken
Pleinstraat 29
3570 Alken
Limburg
09/11/22
13:00 tot 15:30u
Cappelle Fyto Meensel-Kiezegem
Kapellekensweg 9
3391 Meensel-Kiezegem (Tielt-Winge)
Vlaams-Brabant
14/11/22
13:00 tot 15:30u
Cappelle Fyto Meensel-Kiezegem
Kapellekensweg 9
3391 Meensel-Kiezegem (Tielt-Winge)
Vlaams-Brabant
15/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Cappelle Fyto Meensel-Kiezegem
Kapellekensweg 9
3391 Meensel-Kiezegem (Tielt-Winge)
Vlaams-Brabant
16/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Centragro SCRL - Estinnes-au-Mont
Chaussée de Brunehault 202
7120 Estinnes-au-Mont
Henegouwen
Centragro SCRL - Frameries
Rue du Bois Bourdon 150
7080 Frameries
Henegouwen
Cierkens Gewas en Bescherming
Stationsberg (Recyclagepark Maarkedal)
9680 Maarkedal (Etikhove)
Oost-Vlaanderen
11/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
De Barsy Aime Maison S.A. - Bertogne
Rue Maîtres de Poste (Flamisoul) 25
6687 Bertogne
Luxemburg
06/10/22
09:00 tot 11:30u
De Poortere Jean S.A.
Route Verte 37
7370 Blaugies
Henegouwen
De Proft Agrotechnie - Merchtem
Koeweidestraat 33
1785 Merchtem
Vlaams-Brabant
10/10/22
13:00 tot 15:30u
Debois S.A.
Rue de la Gare de Ramillies 45
1367 Ramillies
Waals-Brabant
14/10/22
13:00 tot 15:30u
Delangue & Fils S.P.R.L.
Rue Wibault Bouchard 23
7620 Bléharies
Henegouwen
Delbecq & Fils S.A.
Chemin de la Cocampe 28
7804 Ostiches
Henegouwen
Delobelle & Fils S.A.
Chaussée Brunehaut 292
7972 Ellignies-Sainte-Anne
Henegouwen
Demagri NV
Poelkapellestraat 67
8920 Langemark (Langemark-Poelkapelle)
West-Vlaanderen
07/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Demagri NV
Poelkapellestraat 67
8920 Langemark (Langemark-Poelkapelle)
West-Vlaanderen
08/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Depot Staatsbaan
Staatsbaan 30
8610 Kortemark
West-Vlaanderen
17/10/22
13:00 tot 15:30u
Derasse Freres S.A.
Chaussée de Douai 837
7504 Froidmont
Henegouwen
Deronne JMF S.A.
Rue Edmond Dewulf 5
7522 Blandain
Henegouwen
Deronne JMF S.A.
Chaussée Gabrielle Richet 229
7860 Lessines
Henegouwen
Deva Fyto NV
Albert I-laan 72
8630 Veurne
West-Vlaanderen
24/10/22
13:00 tot 15:30u
Deva Fyto NV
Albert I-laan 72
8630 Veurne
West-Vlaanderen
25/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Deva Fyto NV - Boezinge
Pilkemseweg 140
8904 Boezinge
West-Vlaanderen
18/10/22
13:00 tot 15:30u
Deva Fyto NV - Dranouter
Zwarte Molenstraat 6
8951 Dranouter (Heuvelland)
West-Vlaanderen
22/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Deva Fyto NV - Koekelare
Debruynehoek 1
8680 Koekelare
West-Vlaanderen
03/10/22
13:00 tot 15:30u
Deva Fyto NV - Lo-Reninge
Middelstraat 40
8647 Lo-Reninge
West-Vlaanderen
13/10/22
09:00 tot 11:30u
Disaghor BVBA
Industriestraat 8A
8755 Ruiselede
West-Vlaanderen
26/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Disaghor BVBA
Industriestraat 8A
8755 Ruiselede
West-Vlaanderen
27/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Fayt-Carlier E. S.A.
Rue de Cour-sur Heure (ex ch. du Crombion)
6120 Marbaix (Ht.)
Henegouwen
03/10/22
13:00 tot 15:30u
Ferauche & Gillet S.A.
Rue de Roumont 21
6890 Libin
Luxemburg
05/10/22
13:00 tot 15:30u
Firme Dock-Mouin SRL
Rue Fadeux 1
4280 Cras-Avernas
Luik
21/10/22
09:00 tot 11:30u
FITO BVBA
Bevelse Steenweg 33
2270 Herenthout
Antwerpen
Flament Paul NV
Kleine Veldstraat 24/F
8840 Staden
West-Vlaanderen
Fortemps et Fils S.P.R.L.
Zoning Ind. - Rue Saint-Isidore 11
6900 Waha
Luxemburg
06/10/22
13:00 tot 15:30u
Fyto De Baere Gerard & Frank
Boekweitstraat 31
9770 Kruisem
Oost-Vlaanderen
Fyto Nico Vrancken - Heers
Nieuwe Steenweg 292
3870 Heers
Limburg
07/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Fyto Nico Vrancken - Heers
Nieuwe Steenweg 292
3870 Heers
Limburg
08/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Fyto Service DMT - Oudenaarde
Industriepark De Bruwaan 27/B
9700 Oudenaarde
Oost-Vlaanderen
15/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Fyto Service DMT - Pepingen
Palokenstraat 12
1670 Pepingen
Vlaams-Brabant
24/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Fyto Vanderroost - Herne
Kramerijkstraat 2
1540 Herne
Vlaams-Brabant
30/09/22
09:00 tot 11:30u
Fyto Verhelle BVBA
Vijfstraat 11
8740 Pittem
West-Vlaanderen
18/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Ghisbain S.A.
Rue du Noir Jambon 7
7830 Thoricourt
Henegouwen
Gochel Moulin S.A.
Rue du Crucifix 2 A
4210 Oteppe
Luik
21/10/22
13:00 tot 15:30u
Groenservice Hooghe BVBA
Nieuwenhovestraat 80
8790 Waregem
West-Vlaanderen
Hermoo Belgium Kanne (Riemst)
Kleine Molenstraat 6
3770 Kanne (Riemst)
Limburg
10/11/22
13:00 tot 15:30u
Hermoo Belgium Kortenaken
Heerstraat 16 A
3470 Kortenaken
Vlaams-Brabant
14/11/22
09:00 tot 11:30u
Hermoo Belgium Schalkhoven (Hoeselt)
Hertstraat 48
3732 Schalkhoven (Hoeselt)
Limburg
10/11/22
09:00 tot 11:30u
Hermoo Meldert (Hoegaarden)
Babelomstraat 4
3320 Meldert (Vl.Br.) (Hoegaarden)
Vlaams-Brabant
27/10/22
13:00 tot 15:30u
Hermoo Sint-Truiden Brustem
Lichtenberglaan 2045
3800 Sint-Truiden
Limburg
02/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Hermoo Sint-Truiden Brustem
Lichtenberglaan 2045
3800 Sint-Truiden
Limburg
03/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Hermoo Sint-Truiden Brustem
Lichtenberglaan 2045
3800 Sint-Truiden
Limburg
04/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Hesco Meer
Meerseweg 38
2321 Meer (Hoogstraten)
Antwerpen
Heuschen O&G Ag
Haustrée 36
4608 Warsage
Luik
26/10/22
09:00 tot 11:30u
Imschoot CVBA
Dorp Oost 84
9080 Lochristi
Oost-Vlaanderen
10/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Intergrow NV
Venecolaan 7
9880 Aalter
Oost-Vlaanderen
19/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Intergrow NV - Depot Elverdinge
Gasthuisstraat 9
8906 Elverdinge (Ieper)
West-Vlaanderen
18/10/22
09:00 tot 11:30u
Intergrow NV - Depot Lembeek
Hondzochtsesteenweg 155
1502 Lembeek (Halle)
Vlaams-Brabant
25/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Intergrow NV - Depot Lembeek
Hondzochtsesteenweg 155
1502 Lembeek (Halle)
Vlaams-Brabant
26/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Intergrow NV - Depot Otegem
Ruiffeleindestraat 3
8553 Otegem (Zwevegem)
West-Vlaanderen
Intergrow NV - Depot Sint-Gillis-Waas
Kluizenhof 1
9170 Sint-Gillis-Waas
Oost-Vlaanderen
Intergrow NV - Depot Waremme
Au Fonds Râce 1
4300 Waremme
Luik
28/10/22
13:00 tot 15:30u
Janssens/Luc Pauwels NV - Vestiging Kortenaken
Schansstraat 69
3470 Kortenaken
Array
06/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Jenné nv - Mielen-boven-Aalst
Borlostraat 15B
3891 Mielen-boven-Aalst (Gingelom)
Limburg
05/10/22
09:00 tot 11:30u
Lacroix Jean & Fils S.A.
Cour Lemaire 1 (long GD Route de Maestricht)
4651 Battice
Luik
25/10/22
09:00 tot 11:30u
Lateur Marc
Rue du Becquereau 20
7760 Escanaffles
Henegouwen
Lefebvre S.A.
Chaussée de Ciney 2
5350 Ohey
Namen
18/10/22
09:00 tot 11:30u
Luc Pauwels NV
Paul Christiaenstraat 2
9960 Assenede
Oost-Vlaanderen
14/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Luc Pauwels NV - Vestiging Watervliet
Ketterijstraat 46A
9988 Watervliet (Sint-Laureins)
Oost-Vlaanderen
07/10/22
09:00 tot 11:30u
Luc Pauwels NV - Vestiging Kemzeke
Kemzekestraat 63
9190 Kemzeke (Stekene)
Oost-Vlaanderen
21/10/22
09:00 tot 11:30u
Luc Pauwels NV - Vestiging Turnhout
Steenweg op Diest 112
2300 Turnhout
Antwerpen
13/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Luc Pauwels NV - Vestiging Zwalm
Kouteren 29 A
9630 Sint-Blasius-Boekel (Zwalm)
Oost-Vlaanderen
04/10/22
13:00 tot 15:30u
Mertens William
Drielindenstraat 51
9100 Nieuwkerken-Waas (Sint-Niklaas)
Oost-Vlaanderen
30/09/22
09:00 tot 11:30u
NV Verhelst-Coppens Agri
Dorpweg 39
8377 Zuienkerke
West-Vlaanderen
14/10/22
13:00 tot 15:30u
Persyn-Pauwels BVBA
Wingensesteenweg 106 A
8700 Tielt
West-Vlaanderen
09/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Proefcentrum Hoogstraten vzw
Voort 71
2328 Meerle
Antwerpen
03/10/22
09:00 tot 11:30u
Purnelle S.A.
Rue du Relais 31
1370 Zétrud-Lumay
Waals-Brabant
14/10/22
09:00 tot 11:30u
Rabaut BVBA
Fonteinestraat 124
8301 Ramskapelle
West-Vlaanderen
14/10/22
09:00 tot 11:30u
Rigaux L. S.A.
Rue Saint-Donat (dépôt)
5640 Mettet
Namen
28/10/22
13:00 tot 15:30u
Robberechts Guido Londerzeel
Pikstraat 71
1840 Londerzeel
Vlaams-Brabant
17/10/22
09:00 tot 11:30u
Rosseel Geert BVBA
Sint Sixtusstraat 74
8970 Poperinge
West-Vlaanderen
20/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
SANAC NV
Kraaiberg 7
7782 Ploegsteert (Comines-Warneton/Komen-Waasten)
Henegouwen
06/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
SANAC NV
Menensesteenweg 305
8940 Wervik
West-Vlaanderen
12/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
SANAC RTC NV
Diksmuidesteenweg 339
8800 Roeselare
West-Vlaanderen
02/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
SANAC RTC NV
Diksmuidesteenweg 339
8800 Roeselare
West-Vlaanderen
03/11/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
SCAM S.C. - Anderlues
Chemin de Fontaine-l'Evêque 2
6150 Anderlues
Henegouwen
SCAM S.C. - Chapon-Seraing
Rue Seraing-le-Château 13/1
4537 Chapon-Seraing
Luik
24/10/22
13:00 tot 15:30u
SCAM S.C. - Florennes
Rue Henry de Rohan-Chabot 102
5620 Florennes
Namen
28/10/22
09:00 tot 11:30u
SCAM S.C. - Forville
Rue Bâty-Limage 10
5380 Forville
Namen
17/10/22
09:00 tot 11:30u
SCAM S.C. - Givry
Route de Vellereille le Sec 454
7041 Givry (Quévy)
Henegouwen
SCAM S.C. - Héron
Rue Saint-Martin 22
4217 Héron
Luik
28/10/22
09:00 tot 11:30u
SCAM S.C. - Houtain-Saint-Siméon
Rue de Slins 101
4682 Houtain-Saint-Siméon (Oupeye)
Luik
25/10/22
09:00 tot 11:30u
SCAM S.C. - Isnes
Rue de Saucin 58
5032 Isnes
Namen
13/10/22
13:00 tot 15:30u
SCAM S.C. - Lens
Rue de la Baille 44
7870 Lens
Henegouwen
SCAM S.C. - Longlier
Rue de la Croix Corin 28
6840 Longlier
Luxemburg
04/10/22
13:00 tot 15:30u
SCAM S.C. - Marchovelette
Rue de Franc-Warêt 24
5380 Marchovelette
Namen
17/10/22
13:00 tot 15:30u
SCAM S.C. - Meux
Rue du Chainia 100
5081 Meux
Namen
18/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
SCAM S.C. - Natoye
Chaussée de Huy 1B
5360 Natoye
Namen
27/10/22
09:00 tot 11:30u
SCAM S.C. - Nivelles
Chemin du Travail 12
1400 Nivelles
Waals-Brabant
11/10/22
13:00 tot 15:30u
SCAM S.C. - Ouffet
Rue du Bout 13
4590 Ouffet
Luik
26/10/22
09:00 tot 11:30u
SCAM S.C. - Piétrebais
Route Provinciale 4
1315 Piétrebais
Waals-Brabant
10/10/22
13:00 tot 15:30u
SCAM S.C. - Piétrebais
Route Provinciale 4
1315 Piétrebais
Waals-Brabant
14/10/22
09:00 tot 11:30u
SCAM S.C. - Sart-Saint-Laurent
Rue de Burnot 2
5070 Sart-Saint-Laurent
Namen
07/10/22
09:00 tot 11:30u
SCAM S.C. - Soignies
Chemin de Mariemont
7090 Braine-le-Comte
Henegouwen
12/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
SCAM S.C. - Thorembais-Saint-Trond
Rue du Bois-de-Buis 19
1360 Thorembais-Saint-Trond
Waals-Brabant
17/10/22
13:00 tot 15:30u
SCAM S.C. - Waremme
Rue du Fond d'Or 72
4300 Waremme
Luik
19/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Seynave et Fils S.A.
Rue de la Blanche Tête 1
7730 Estaimpuis
Henegouwen
Sneessens Bernard SPRL
Route de Tamines 241
5070 Aisemont
Namen
07/10/22
13:00 tot 15:30u
STAS nv
Craenenbroekstraat 32
3380 Glabbeek-Zuurbemde
Vlaams-Brabant
11/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
STAS nv
Craenenbroekstraat 32
3380 Glabbeek-Zuurbemde
Vlaams-Brabant
12/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Stoquart S.A.
Rue Nicolas Lebrun 7
1470 Genappe
Waals-Brabant
11/10/22
09:00 tot 11:30u
Stroo Sproeitechniek - Demagri NV
Blauwe Torenstraat 42
8000 Brugge
West-Vlaanderen
05/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Stroo Sproeitechniek - Demagri NV
Leiseledorp (Plein aan de kerk)
8691 Leisele
West-Vlaanderen
13/10/22
13:00 tot 15:30u
Stroo Sproeitechniek - Demagri NV
Molenstraat
8600 Pervijze (Diksmuide)
West-Vlaanderen
24/10/22
09:00 tot 11:30u
Suenaert Eric BVBA
Langemunte 75 B
9860 Scheldewindeke (Oosterzele)
Oost-Vlaanderen
TLP - Maaseik
Voorshoventerweg 130 B
3680 Maaseik
Limburg
21/10/22
09:00 tot 11:30u
Van Praet - Ceulemans Leest
Juniorslaan 95
2811 Leest (Mechelen)
Antwerpen
17/10/22
13:00 tot 15:30u
Van Quaethem
Sterrestraat 84
8700 Aarsele
West-Vlaanderen
17/11/22
09:00 tot 11:30u
Vandemaele NV
Beiaardstraat 6/A
8860 Lendelede
West-Vlaanderen
17/10/22
09:00 tot 11:30u
Veevoeders De Kinder Steenhuffel
Brouwerijstraat 21
1840 Steenhuffel (Londerzeel)
Vlaams-Brabant
10/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Achêne
Route du parc industriel d'Achêne 7
5590 Achêne
Namen
30/09/22
13:00 tot 15:30u
Walagri S.A. - Assesse
Rue Fontaine Saint-Pierre
5330 Assesse
Namen
27/10/22
13:00 tot 15:30u
Walagri S.A. - Baileux
Zoning Industriel
6464 Baileux
Henegouwen
06/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Baulers
Trou du Bois 60
1401 Baulers
Waals-Brabant
10/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Beauraing
Route de Rochefort 206
5570 Beauraing
Namen
05/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Braine-le-Comte
Chemin de Nivelles 90
7090 Braine-le-Comte
Henegouwen
11/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Cambron-Saint-Vincent
Rue de Montignies 4 A
7870 Cambron-Saint-Vincent
Henegouwen
Walagri S.A. - Céroux-Mousty
Route de Maransart (ex CHEMIN PAVE DU BOIS)
1341 Céroux-Mousty
Waals-Brabant
11/10/22
13:00 tot 15:30u
Walagri S.A. - Chastrès
Z.I. - Avenue Linaire
5650 Chastrès
Namen
07/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Corbais
Grand Route 71
1435 Corbais
Waals-Brabant
12/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Elouges
Rue Benoît 54 - Zoning Industriel
7370 Elouges
Henegouwen
Walagri S.A. - Flavion
Rue du Tram 6
5620 Flavion
Namen
04/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Frasnes-lez-Buissenal
Route de Moustier 13
7911 Frasnes-lez-Buissenal
Henegouwen
Walagri S.A. - Frasnes-lez-Gosselies
Rue Octave Stoumont 16
6210 Frasnes-lez-Gosselies
Henegouwen
10/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Walagri S.A. - Guignies
Rue de Taintignies 12
7620 Guignies
Henegouwen
Walagri S.A. - Hannut
Rue du Tilleul 9
4280 Hannut
Luik
20/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Walagri S.A. - Helchin
Scheldekaai 5
8587 Helchin
West-Vlaanderen
Walagri S.A. - Leuze
Chemin d'Eole 14
7000 Leuze-en-Hainaut
Henegouwen
Walagri S.A. - Longchamps (Nam.)
Rue Sainte-Anne 3
5310 Longchamps (Nam.)
Namen
13/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Mettet
Zone industrielle - Rue Saint Donat 11
5640 Mettet
Namen
30/09/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Momalle
Rue Joseph Désir 65
4350 Momalle
Luik
24/10/22
09:00 tot 11:30u en 13:00 tot 15:30u
Walagri S.A. - Mourcourt
Route Provinciale 12
7543 Mourcourt
Henegouwen
Walagri S.A. - Noduwez
Rue Louis Lambert 23
1350 Noduwez
Waals-Brabant
17/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Peissant
Rue des Écoles 39 A
7120 Peissant
Henegouwen
Walagri S.A. - Quenast
Chaussée de Mons 337
1430 Rebecq
Waals-Brabant
13/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Ronquières
Rue de Nivelles 3/B
7090 Ronquières
Henegouwen
13/10/22
13:00 tot 15:30u
Walagri S.A. - Roux-Miroir
Rue de l'École 2
1315 Roux-Miroir
Waals-Brabant
14/10/22
13:00 tot 15:30u
Walagri S.A. - Sauvenière
Rue du pont des Pages (ex ROUTE DE GRAND-LEEZ)
5030 Sauvenière
Namen
30/09/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Silly
Rue de la Station 64
7830 Silly
Henegouwen
Walagri S.A. - Soheit-Tinlot
Rue de Montys 4
4557 Soheit-Tinlot
Luik
21/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Sombreffe
Rue des Prés de Mont 14
5140 Sombreffe
Namen
12/10/22
13:00 tot 15:30u
Walagri S.A. - Strée (Ht.)
Chaussée de Charleroi 162
6511 Strée (Ht.)
Henegouwen
03/10/22
09:00 tot 11:30u
Walagri S.A. - Tongre-Notre-Dame
Drêve de Beaumont 6
7951 Tongre-Notre-Dame
Henegouwen
Wauters S.A.
Rue de Linsmeau 43
4287 Racour (Lincent)
Luik
25/10/22
13:00 tot 15:30u
Willems Kristof
Diksmere 26
9940 Evergem
Oost-Vlaanderen
10/11/22
09:00 tot 11:30u
Wie houdt nu niet van cookies